MADERA – prywatnie, wakacyjnie, czyli ładujemy baterie przed sezonem.

To była szybka i niezorganizowana akcja:) Decyzja o wyjeździe zapadła w piątek, a we wtorek w nocy byliśmy już w drodze na lotnisko. Pełni euforii i tęsknoty za słońcem, ale jednocześnie pełni obaw jak nasza mała Łudeczka zniesie trudy podróży (ponad 5 godz w samolocie) i zaaklimatyzuje się w nowym miejscu.  Obawy okazały się bezpodstawne, a Łucuś sprawowała się jak mała, doświadczona podróżniczka.

Krótko o wyspie: magiczna, wyjątkowa, różnorodna, kolorowa, idealna dla osób ceniących kontakt z naturą i kochających piesze wycieczki po górach, klifach i wzdłuż ciągnących się lewad (kanały nawadniające).   To był strzał w dziesiątkę i idealne miejsce na ładowanie baterii przed sezonem ślubnym, który zbliża się wielkimi krokami.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć  wykonanych na tej przepięknej i bardzo różnorodnej wyspie.

My się  zakochaliśmy, a Wy? Zapraszamy:)

 

MaderaMachicoMachicoFunchalMadera - góryMadera - góryMadera - góryMadeiraMadeiraMadeiraMadeiraMadeiraMadeiraMadeiraMadeiraMadeiraMadera - FunchalMadera Madera Madera FunchalMaderaMaderawakacje maderaplaża machicoplaża machicomachicomachicomachicoMaderaMaderaMaderaMaderaMadera

3 comments

Karina Skupień - 5 June 2012 - 14:51

ależ piękne widoki !! cudownie 🙂

Zbyszek Masajada - 8 July 2012 - 12:32

Widoki przepiękne, robota fotografa profesjonalna a bohaterowie reportażu zdjęciowego super.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.