Wilczyńscy na Bridelle.

Miło nam poinformować, że zostaliśmy zaprezentowani na największym, pierwszym w Polsce i ekskluzywnym blogu o tematyce ślubnej.

Bardzo dziękujemy za miłe słowa, jest to dla nas ogromna motywacja do ciągłego rozwoju i dowód na to, że warto robić w życiu to co sprawia frajdę i satysfakcję.

Zapraszamy do przeczytania całej publikacji, która znajduje się tutaj. 

 

Czym jest Bridelle?

 

To pierwszy w Polsce, internetowy blog, poświęcony tematyce ślubów i wesel, skierowany do Par Młodych oraz dostawców, usługodawców i wykonawców związanych z branżą ślubną. Projekt Bridelle został stworzony przez najlepszych w Polsce specjalistów związanych z branżą ślubną. Bridelle jest w polskim internecie miejscem, które wyznacza trendy, prezentuje nowości, poleca najlepszych wykonawców. To także miejsce prezentacji prawdziwych ślubów.

Jest to miejsce wyjątkowe i ekskluzywne, przeznaczone do prezentacji wyłącznie najlepszych profesjonalistów.

Pokazujemy polskie śluby i wesela na najwyższym, światowym poziomie, zorganizowane z dbałością o szczegóły i wyjątkowe detale. Prezentujemy firmy, które oferują najlepsze produkty i usługi. Ideą bloga Bridelle jest prezentowanie wyjątkowych ludzi, produktów, inspiracji, miejsc i pomysłów.Naszym celem jest pokazywanie najlepszych z branży. Bridelle

 

no comments

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.