OPINIE

AGNIESZKA& MICHAŁ

Gorąco polecamy wszystkim zakochanym planującym ślub i wesele usługi fotograficzne świadczone przez Kasię i Łukasza. My skorzystaliśmy z ich usług i nie żałujemy swojej decyzji. Łukasz w naszej ocenie jest profesjonalnym fotografem, który z pasją i osobistym zaangażowaniem pochodzi do wykonywanego zadania. Każdy element – przedstawienie oferty, sesja narzeczeńska (sesja próbna), przygotowania, ślub, wesele i sesja plenerowa – charakteryzowały się doskonałą organizacją, wysokim poziomem przygotowania i kompetentnością. To sprawiło, że otrzymaliśmy wspaniałe zdjęcia o wysokiej jakości technicznej i artystycznej, które ułożone w przepiękną fotoksiążkę stanowią cudowną opowieść Naszej miłości. Otrzymane zdjęcia uzyskały również znakomite oceny naszych bliskich, którzy po obejrzeniu 360 zdjęć pytają…..czy macie coś jeszcze :). Kasia i Łukasz są bardzo otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i nie narzucają swojego zdania, a wykonane przez nich zdjęcia pozbawione są schematów. Łukasz wykonując zdjęcia jest bardzo dyskretny i niezauważalny, przez co same zdjęcia pozbawione są sztuczności i mają naturalny charakter. Prywatnie (co uważamy za równie ważne) Kasia i Łukasz są przesympatycznymi ludźmi, którzy pamiętając swój własny ślub i wesele służą nowożeńcom cennymi radami i wskazówkami. Łukasz oprócz tego, że jest świetnym fotografem jest równie dobrym kompanem, który rozładował mój stres przedślubny. Pisząc to wszystko w skrócie, możemy napisać jedno słowo: POLECAMY

ASIA & MARK

Łukasz was the photographer for my wedding to Joanna in Płock in August 2014. As we were travelling from Australia we had to make arrangements well in advance and I have to say Łukasz was really helpful from the start. On the day Lukasz was well organised and the photographs he produced at our wedding were beautiful. He is an amazing photographer and we will not hesitate in using him again and recommending him to our friends. Dziekuje Bardzo Łukasz Mark and Joanna

MAGDA& MICHAŁ

Łukasz rewelacyjnie oddał klimat całego wesela. Dodatkowym atutem był też album (fotoksiążka) starannie skomponowany tak że tworzy naprawdę ujmującą historię dwojga młodych ludzi którzy najpierw się stresują, potem relaksują a na końcu doskonale bawią ze wszystkimi gośćmi 🙂 Ps. Sesja plenerowa to była taka “wisienka na torcie” a Łukasz i Kasia włożyil w nią całe serce – “zajarali się tym tak samo jak my” 🙂 Zdjęcia z nie to coś tylko dla nas z czego będziemy mieli radość na długie lata ;)Bez wahania poleciłbym wszystkim, którzy mają wysokie oczekiwania odnośnie fotoreportażu z wesela!

MARTA& PATRYK

Jeśli nie chcecie mieć później problemu z pisaniem tutaj samych superlatyw, peanów, pochwał, to nie polecam 😉 Inaczej się jednak nie da 🙂 Zacząć trzeba chyba nie od fotografa, tylko od człowieka. Niezwykle sympatyczna, ciepła osoba. Nawet gdybyśmy nie widzieli jego zdjęć, to pewnie i tak byśmy się zdecydowali 😉 Każdy jednak ma możliwość przejrzenia portfolio, a po tym już nie wyobrażam sobie innego wyboru. Zdjęcia z wesela wyszły fantastycznie! W dniu ślubu odbyć się miał plener, ale aura nie była dla nas łaskawa. Łukasz potrafi jednak zrobić COŚ z niczego i mieliśmy sesję w… weselnej restauracji 🙂 Efekt? Niesamowity! Mam wrażenie, że Łukasz potrafiłby zrobić górską sesję na środku morza, a zimowy klimat na pustyni 🙂 Naprawdę, potrafi wykorzystać każdy element, na który normalnie nie zwróciłoby się uwagi, a zdjęcie dzięki niemu wychodzi zjawiskowo. Podczas sesji częstuje trafnymi, pomocnymi uwagami, więc nawet typowy laik, niemający …

KAMILA & KRYSTIAN

Chcielibyśmy podziękować za profesjonalizm, niebanalne pomysły, doskonałą współpracę i nieocenione wspomnienia w postaci zdjęć. Cóż więcej możemy powiedzieć, gdy końcowy efekt znacznie przerósł nasze oczekiwania. Nawet nie spodziewaliśmy się, że jeszcze raz zobaczymy każdy, nawet najmniejszy szczegół z naszego wesela. Tym bardziej, że podczas uroczystości, nasz fotograf, był po prostu ,,niewidzialny’’. Zdjęcia oddają w pełni uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia, urzekają pięknem detali. Wspaniała atmosfera jaka, za Twoją sprawą towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej, dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała nasza rodzina i oczywiście …

KAMILA & PIOTREK

Łukasz wykonał dla nas wspaniałe zdjęcia ze ślubu, w plenerze i podczas sesji narzeczeńskiej. Bardzo lubię pracować z tak profesjonalnymi ludźmi, dla których klient jest ważny. Łukasz uchwycił nas z najlepszej strony, zdjęcia są wspaniałej jakości, są dynamiczne i całkowicie oddają atmosferę wydarzenia. Do tego punktualny, słowny i przesympatyczny człowiek! Kudos!Korzystaliśmy również z pomocy Kasi, która zrobiła żonie makijaż do sesji plenerowej. Było to wspaniałe uzupełnienie profesjonalnej obsługi, oboje stworzyli świetny efekt końcowy, który otrzymaliśmy w wysokiej jakości fotoksiążkach i na płytach.Zdecydowane polecam!

AGNIESZKA& ŁUKASZ

W 100% możemy polecić Łukasza (namiar do niego dostaliśmy z polecenia od znajomego fotografa, co mówi samo za siebie:)). Łukasz wykonał dla nas zdjęcia z przygotowań, ślubu, wesela oraz pleneru i każde z nich jest bardzo dobre (zarówno pod względem technicznym jak i artystycznym). Zdjęcia w idealny sposób oddają wszystkie emocje, które nam wtedy towarzyszyły i będą wspaniałą pamiątką. Łukasz jest profesjonalistą, o czym się przekonaliśmy już na pierwszym spotkaniu. Jest mocno zaangażowany w to co robi, punktualny (co akurat w dniu ślubu jest bardzo istotne), a przede wszystkich sympatyczny, co czyni współpracę z nim miłą i owocną:)Polecamy i będziemy polecać:)

MAGDA& TOMEK

Gorąco polecam współpracę z Łukaszem i Kasią w tak ważnym dla dniu jak własny ślub. Profesjonalizm, czyli kontakt, przedstawienie oferty, wypracowanie wspólnej wizji sesji oraz samo wykonanie usługi na najwyższym poziomie, który powinien zadowolić najbardziej wymagających. Chciałbym tu również podkreślić bardzo szeroki wachlarz rozwiązań które oferuje i którymi dysponuje Łukasz. Szczególnie dla niezdecydowanych. Przechodząc do najważniejszego, czyli efektu wspólnej pracy, jakość produktu jest na jeszcze wyższym poziomie niż profesjonalizm. Piękny album z pięknymi zdjęciami, do których zawsze będzie się miło wracało. Jeszcze raz Gorąco polecam!!!

MAGDA& KRZYSIEK

Dziękujmy Wam za to, że możemy mieć tak piękną pamiątkę w formie zdjęć. Są rewelacyjne. Wszyscy są nimi zachwyceni. W niesamowity sposób uwieczniłeś najważniejszy dzień w naszym życiu. Polecam wszystkim współpracę z Tobą. Nie dość, że profesjonaliści to prywatnie jeszcze przemili ludzie razem z Kasią. :):) jeszcze raz dziękujemy!!!!

ANDŻELIKA & RADEK

Zdjęcia rewelacyjne, oboje z żoną jesteśmy zachwyceni. Świetny warsztat Łukasza, umiejętność uchwycenia najważniejszych momentów z dnia ślubu: od przygotowań, poprzez uroczystość w kościele po zabawę weselną, czynią z jego zdjęć niezwykłą pamiątkę na całe życie.Łukasz i Kasia są osobami bardzo otwartymi, co czyni współpracę z nimi czystą przyjemnością.Szczerze polecam każdemu, osoby ceniące dobrą fotografię na pewno nie będą rozczarowane.

KASIA & MICHAŁ

Bardzo dziękujemy za cudowne fotografie które uwieczniły ten ważny dla nas dzień, za owocną współprace, zaangażowanie oraz miłą i przyjazną atmosferę. Serdecznie polecamy Łukasza i Kasię. Już podczas pierwszej rozmowy dało się zauważyć ich profesjonalne podejście, kreatywność oraz otwartość na nasze propozycje. Doświadczenie oraz wskazówki Łukasza i Kasi pomogły nam uzyskać tak fantastyczny efekt z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.Jeszcze raz gorąco polecamy!!!

DOROTA & MICHAŁ

Łukasz to profesjonalny fotograf z głową pełną pomysłów. Dzięki niemu mamy przepiękny album wypełniony zdjęciami z przygotowań, ślubu, wesela oraz pleneru, które układają się w cudowną historię do której będziemy z przyjemnością powracać. Z pełnym przekonaniem polecamy !

MARTA &BARTEK

Dzięki Łukaszowi ten wyjątkowy dla nas dzień, został uwieczniony na niesamowitych fotografiach, pełnych emocji i magicznego nastroju, które z każdym otwarciem albumu, przenoszą nas do tamtego niezwykłego dnia. Łukasz w wyjątkowy sposób uchwycił każdy najistotniejszy dla nas moment, był wszędzie tam, gdzie było trzeba pozostając jednocześnie niemal niezauważalnym. W tym pełnym emocji dniu jest nie tylko gwarantem cudnych zdjęć, ale również przemiłą osobą, świetnie rozluźniającą atmosferę.Dziękujemy i polecamy!!!!!

MARTYNA & PAWEŁ

Gorąco polecamy usługi Kasi i Łukasza! Super ujęcia, przemiła atmosfera, bezproblemowa współpraca, duże zaangażowanie i indywidualne podejście do klientów. To zdecydowanie coś więcej niż zwykłe zdjęcia!

PAULINA & KUBA

Dziękujemy za świetną współpracę i wspaniałe zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszej pracy, profesjonalizmu i zaangażowania. Od wielu ludzi usłyszeliśmy, że mamy najładniejsze zdjęcia i album ślubny, jaki w życiu widzieli! 🙂 Bez wahania polecamy takiego fotografa!

 

no comments

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.